KDV De Bakermat in Malburgen nabij Parcivalschool Zuid biedt kinderdagopvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar.

Kinderdagverblijf De Bakermat (0–4 jaar) is een kleinschalige en huiselijke plek in de wijk Malburgen-Oost. Hier groeien kinderen op in een veilige omgeving die voelt als een gezin, dankzij onze verticale groep waarin baby’s, dreumesen en peuters samen opgroeien. Geborgenheid, warmte en liefde staan bij ons centraal.

De locatie heeft een warme huiskamer kinderen vrij kunnen spelen. We gebruiken daarbij zoveel mogelijk natuurlijke materialen zoals hout, wol, katoen en zijde. Het spelmateriaal is duurzaam vervaardigd en nodigt uit tot fantasievol spel. Ook in de inrichting weerspiegelt zich het ritme van de seizoenen: op de jaartafel vinden kinderen telkens nieuwe symbolen uit de natuur die aansluiten bij het moment van het jaar.

Buiten is er volop ruimte om te bewegen, ontdekken en spelen. In onze tuin nemen we de kinderen mee op kleine ontdekkingstochten en komen we insecten, vlinders of bloemen tegen. Daarnaast is er plaats om in de zandbak te spelen of op een fietsje rond te rijden. Zo ervaren kinderen elke dag zowel rust als avontuur, binnen duidelijke grenzen en met liefdevolle begeleiding. Op die manier bouwen ze stap voor stap aan vertrouwen, zelfvertrouwen en een stevige basis voor hun verdere ontwikkeling.

Openingstijden

Maandag: 7:30 tot 18:00 uur
Dinsdag: 7:30 tot 18:00 uur
Woensdag: 7:30 tot 18:00 uur
Donderdag: 7:30 tot 18:00 uur
Vrijdag: 7:30 tot 15:00 uur

 

Contactgegevens Algemeen:

Contactgegevens Kinderopvang De Bakermat:

  • Afmeldingen, aanvraag van ruildagen, vragen m.b.t. de dag
    • 06 43 77 88 63
    • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

"Pedagogiek is de kunst van het herkennen wat kinderen aan verborgen strevingen (verlangens, dat wat hen drijft) meebrengen."

Rudolf Steiner, grondlegger van de antroposofie

Christoforus Kinderopvang op Instagram

Ook in Deventer is er binnenkort een inloop ochtend!#deventer #kinderopvang #creches #kinderdagv....
Ook in Deventer is er binnenkort een inloop ochtend!
#deventer #kinderopvang #creches #kinderdagverblijf #waldorf #antroposofie #
✨ Samen leren, groeien en verbinden bij Christoforus Kinderopvang ✨Afgelopen week kwamen onz....
✨ Samen leren, groeien en verbinden bij Christoforus Kinderopvang ✨
Afgelopen week kwamen onze coördinatoren voor het eerst samen voor een gezamenlijk overleg. Wat een bijzonder moment! Deze functie heeft het afgelopen jaar steeds meer vorm gekregen, en dat was voelbaar: Lees meer
Deze Sinterklaas brengen we een speciaal moment met ons tafelspelletje, waar elk detail zorgvuld....
Deze Sinterklaas brengen we een speciaal moment met ons tafelspelletje, waar elk detail zorgvuldig is uitgekozen om een sfeer van verwondering en verbinding te creëren. In een ingetogen verhaaltje voelen we de diepte van de traditie, waar de mystiek van Lees meer
🌟✨ Advent is een bijzondere tijd van jaar waarin we stilstaan bij wat echt belangrijk is. B....
🌟✨ Advent is een bijzondere tijd van jaar waarin we stilstaan bij wat echt belangrijk is. Bij Christoforus Kinderopvang creëren we samen met de kinderen een warme en uitnodigende adventstafel met Maria bij de stal en een mooi paadje van Lees meer